Stoly, stolky

Stoly z masivu vyzařují do místnosti majestátnost, harmonii, přináší přírodu do našeho rodinného i pracovního prostoru a s tím i klid a pohodu. Masivní dřevěný stůl vydrží desítky let, dřevu nevadí škrábance, žádné otlučené rohy, nemusíme se ani bát, když si naše děti malují, stůl lze jednoduše opravit.

Stůl z masivu
Koupelny Perdok & Novotná

Koupelnové prvky

Přírodní materiály do koupelny určitě patří. Koupelna je místo, kde se osvěžujeme, relaxujeme a zkrášlujeme. Masivní desky a umyvadla vybízejí k relaxu, odpočinku a navozují pocity harmonie.
Používáme k výrobě vhodné dřevo, které zvládne každodenní využití umyvadla, voda na něm nezanechává žádné stopy.

Komerční projekty

To, jak se firma prezentuje, má pozitivní vliv na vjemy zákazníků i zaměstnanců.
Na první pohled masivní a kvalitní zařízení komerčního prostoru navozuje pocit jistoty, klidu a hojnosti a značí seriózní a stabilní společnost. Zákazníci se budou k vám rádi vracet a nakupovat u Vás.

Krok za krokem

Veškeré realizace jsou pro nás individuální. Proto je nutné stanovit přesný plán, který nám společně pomůže dosáhnout co nejlepšího výsledku. O každém kroku budete vědět.

Spolupracujeme osobně

Nejsme korporát, jsme lidé. Ctíme osobní kontakt a máme zájem vzájemně se poznat. Jen tak lze dosáhnout co nejvyššího stupně pochopení na obou stranách.

Stanovme si harmonogram

Kvalita je pro nás důležitější než termíny, avšak i přes to máme rádi pořádek. Vždy si stanovíme harmonogram prací, který se zákazníky průběžně konzultujeme.