Kontakt pro média:
Nikola Novotná
+ 420 775 377 977
info@perdok-novotna.cz
Historie značky Perdok & Novotná sahá až do roku 2014, kdy František Perdok začal obchodováním s dřevěnými výrobky prostřednictvím společnosti PER PSA, s.r.o. Během stavby dřevěného rodinného domu, objevil krásu a kouzlo dřeva, které je zdrojem inspirace dodnes.
Pak přišel rok 2018 a s ním spojení s Nikolou Novotnou. Společně jsme založili značku Perdok & Novotná, pod kterou tvoříme výrobky z masivu. 
Při výrobě se snažíme zachovat původní tvar masivu v celé jeho kráse a vetknout přírodní materiál citlivě do interiéru či exteriéru. Necháváme se při výrobě vést kresbou dřeva a jeho tvarem.  Co nejméně zasahujeme do přírody, která pro nás dřevo dokonale vytvořila.
 Tímto vznikají jedinečné výrobky, vždy originální a neopakovatelné. Každý kus je originál a můžete si být jisti, že stejný kus na světe nebude. Sériovou výrobu u nás nenajdete, nemáme takové ambice. Zajímá nás jedinečnost a jsme sami zvědaví, kam nás samo dřevo postupně zavede.
Dřevo je pro nás živý prvek, je symbolem pohodlí a přirozenosti, ovlivňujícím každodenní životy a přispívajícím k pohodě a blahobytu.  Je fascinující sledovat, jak dřevo oživuje interiéry, a jak působí na chování lidí.
V dnešní době naši značku rozšiřujeme o další interiérové prvky, navázali jsme zajímavé spolupráce s výrobci unikátních produktů ze slitin nebo z kamene. Hledáme další řemeslníky s ojedinělou produkcí a těšíme se na další výzvy a propojení . 
Snažíme se tvořit prostředí, kde se lidé cítí doma, kde se mohou volně vyjádřit a být sami sebou. Naše interiéry nejsou jen místem, kde žijeme, jsou to prostředí plné lásky, inspirace a radosti. A my jsme tu proto, abychom vám pomohli vytvořit si takové místo, které vám bude dýchat srdcem přírody.Kliknutím na fotografie lze fotografie stáhnout v plném rozlišení
Zpět nahoru